Huomio tuettuloma siirtyy 9-14.11 2020 sinne voi hakea vielä!!! ota yhteyttä Anitaan 0405909852..


Syksyn toiminta pyritään aloittamaan 3.9.2020. Koronasta riippuen.

Tervetuloa
Jurvan Eläkeläiset ry:n

Kerho kokoontuu aina joka toinen torstai teatteritalolla, ellei toisin ilmoiteta

Laulajat kokoontuvat 10:30 ja varsinainen kerho alkaa kahvilla11:30.

Kotisivut: www.jurvanelakelaisetry.com





Muistutukset:



TUETTU LOMA SUMMASSAARESSA 9-14.11.2020

Muu toiminta
näkyy lehtien toimintapalstoilla ja ilmoituksissa.

Uudet ideat
ovat jälleen tervetulleita, kuten Sinäkin!



Yhdistyksen johtokunta:

Puheenjohtaja
Pentti Purtola 0400 164294

Varapuh.johtaja
Anna Ketonen 0440597760

Taloudenhoitaja
ja jäsen asiat Jorma Niemelä 0505739934

Sihteeri ja
Matkavastaava Anita Peltola 0405909852

ReimaLyyluoma puh. 0400523383

KaarinaHaapaniemi vj. 0442782289

Helena Santikko 0445631470

ErkkiKatajamäki 0407781317

RitvaPurtola vj. 0405221948